TAHMİNLER

2 ŞUBAT 2022 ANTALYA ALTILI TAHMİNİ

 

2 ŞUBAT 2022 (02.02.2022) Çarşamba günü yapılacak olan ANTALYA Hipodromu‘nda ki 8 koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 15:00‘de başlayacaktır. 

 

En güncel at yarışı tahminlerinin yer aldığı sitemizde günün ilk yarış programı olan ANTALYA için 5. Yarış gününde siz değerli yarışseverlerimize hazırladığımız altılı tahminleri kurgumuz şu şekilde olacaktır; 

 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN OYUNU BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16/DHÖW/Dişi mücadelesiyle Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ve 77.000 TL ödül bulunan bu koşuda;

 

Son yarışlarını kazanarak pistten ayrılan 2 – OĞULŞAH‘ın yine koruduğu formu ve uygun grupta yer alıyor olma avantajıyla fotoyu önde geçmesini beklediğimiz ilk isim olduğunun altını çizmek isteriz.

 

Eksik koşması halinde ise ciddi rakipleri olarak bir koşu öncesinde hemen ardında yarış tamamlayan 1 – DAHİ KIZ ve 5 – ARSLAN KRALİÇE‘nin hata affetmeyeceğini düşünüyoruz.

 

İlk uzun mesafe deneyiminde 3 – SON BAŞAK farklı bir koşu çıkarabilir, takibe alınmasını önereceğimiz bir diğer isimdir.

2 // 1-5 // 3

 

4. KOŞU: 4 Yaşlı 9 Arap safkanın bir araya geleceği ŞARTLI-3/DHÖW/X yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 52.500 TL birincilik ikramiyesi belirlenen ve 1400 metre mesafeli kum pistte yapılacak koşuda;

 

Grubun hem form hem de güçlü isimlerinden olan 2 – KARDEŞ KAYA ve 1 – GÜLALLAR (9 ile eküri), sevdikleri pistte tekrar sahaya çıkmalarından ötürü ayrımsız bir şekilde kuponlarda yer verilmesi taraftarıyız.

2-1

 

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusuyla birlikte 2. Dörtlü Ganyan‘ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 68.000 TL ödüllü bu zorlu mücadelede 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir.

 

Yarışlarını incelediğimiz 6 – NERTHUS , 2 – NAİF ve 3 – PAMUKKALE‘nin birinciliğe yakın isimler olarak kurgularda değerlendirilmesini öneririz.

6-2-3

 

6. KOŞU: 4 ve Yukarı 6 İngiliz atın katılımıyla, 1400 metre mesafeli kum pistte yapılacak KISA VADE-6/Dişi koşu ise 2. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startını oluşturacaktır. 91.500 TL ikramiye belirlenen bu yarışta;

 

Çalışmalarımız doğrultusunda 3 – PERSIAN ROSE ve 1 – ALESSANDRA gördükleri mücadeleler ve korudukları form durumlarıyla kurgularınızda önplanda yer almasını önereceğimiz isimlerdir.

3-1

 

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 koşusu ile Altılı Ganyan oyununun tabela ayağını izleyeceğiz. 52.500 TL birincilik ödülü bulunan ve 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecek yarışta;

 

Kaliteli orijini ve gördüğü yarışlar sonrası burada adından bahsettireceğini düşündüğümüz 2 – MY WAY TO WAY günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

2 TEK

 

8. KOŞU: 4 ve Yukarı 13 İngiliz safkanın katılımıyla gerçekleştirilecek HANDİKAP-14 mücadeleyle günün kapanış startı verilecektir. 52.500 TL ikramiye belirlenen ve 1300 metre mesafeli kum pist üzerinde yapılacak koşuda;

 

Başarılı yarışları ile grubun bir tık önünde yer almayı başaran 3 – PRESSMAN gördüğü mücadeleler sonrası koruduğu form durumuyla günün bir diğer banko adayı olarak kuponlarda değerlendirilmesi taraftarıyız.

3 TEK

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu