Haberler

Antalya’daki A3 koşuyu Taşan kazandı

18 Mart Cuma günü, Antalya Hipodromunda gerçekleştirilen koşu (A3/DHÖW) saat 16.30da start aldı.

4+ yaşlı safkan Arap atlarına mahsus olarak koşulan yarış, 2100 metre mesafe üzerinden sentetik pistte yapıldı.

Tuğban İzzet Aksoy‘un sahibi olduğu Taşan (Tümöz Bey – Kamuran Haberbatur)  jokeyi Fatih Rüstem Bebek idaresinde katıldığı mücadeleden galibiyetle ayrıldı. Sultansuyu Tarım İşletmeleri yetiştirmesi, Bayram Gül‘ün antrenörlüğünü üstlendiği 5 yaşındaki doru erkek safkan sergilediği performansla kariyerinin ilk Açık koşu zaferini hanesine yazdırırken, toplamda altıncı galibiyetini elde etmiş oldu.

W) saat 16.30da start aldı.

at-yarisları

Yarışı izlemek için tıklayınız.

Son metreleri büyük bir heyecana sahne olan koşuda jokeyi Mehmet Salih Çelik ile boy gösteren Özüdoğru (Ateştopu – Anıkız / Antepli) ikinci olurken, Cevher (Bilgin – Mahsuse.45 / Albatur) Özcan Yıldırım idaresinde pistten üçüncülükle ayrıldı. Jokeyi Vedat Abiş ile start alan Yükselabi (Bilgin – Akıldefteri / Sam Abrasiv) tabelanın dördüncü basamağında kendisine yer bulurken, Fahrenheit (Uçanbey – Yayla Köylü / Birader) aprantisi Furkan Çetin idaresinde beşinci oldu.

Koşunun galibi Taşan için bitiriş derecesi 2.26.35 olurken, farklar Burun  7,5 Boy  11 Boy  15 Boy şeklinde sonuçlandı.

Değerli yorumcuların bir araya gelerek sizler için hazırladıkları altılı ganyan tahminlerimizi inceledikten sonra, yazımızın altında bulunan “yorum gönder” bölümünden kendinize ait olan at yarışı kuponunuzu yollayabilir, katkı sağlayabilirsiniz.

En güncel at yarışı tahminlerinin yer aldığı sitemizde günün haberlerinide anlık doğru bir şekilde paylaşmaktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu